MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 17409318

nr 1740 9318

Byrå

1950/60-tal, S. Engström och G. Myrstrand, AB Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors, 6 lådor, teak. Bredd: 60 cm, du. 45. Höjd: 118 cm, stämplad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:27:36